Зелена гречка (1 кг)

50,00
грн.
Перш ніж потрапити на тарілку, звичайна гречка двічі піддається термообробці - спочатку на заводі, потім у нас на кухні. Що ж залишається корисного?
Зібрана на полях гречка, після відділення від плодових оболонок, має первозданний зелений колір, за що і отримала назву "зелена", і тільки після обробки (пропарювання, обсмажування) вона набуває звичний нашому погляду коричневий відтінок.

Чому зелена гречка корисніше?
Звичайно, в порівнянні, скажімо, з шліфованим білим рисом в пропареної гречці зберігається багато корисного. Але високі температури, на жаль, не тільки повністю вбивають життя в гречці, а й знижують вміст поживних елементів.
У зеленої гречки дуже ніжний смак: одним він нагадує лісові горіхи, іншим - смажену картоплю. Сира гречка, на відміну від обсмаженої, проростає - корінці з'являються вже через добу після замочування. У такому вигляді вона містить ще більше корисних речовин. У паростках концентрується максимум ферментів. Ці речовини допомагають молодій рослині вижити навіть в несприятливих умовах. Той же ефект проростки надають на наш організм - нейтралізують несприятливі екологічні фактори, покращують імунітет і гальмують старіння клітин.
Проростки, крім іншого, багаті рутином (зміцнює стінки судин і капілярів), тому особливо знадобляться при гіпертонії, діабеті, варикозному розширенні вен, тромбофлебіті, геморої, ожирінні. Найзручніше додавати проростки вранці в каші, смузі, мюслі або салати.

Зелена гречка в будь-якому випадку більш екологічно чистий, безпечний і корисний продукт, ніж пшениця, шліфований рис, соя і кукурудза, тому що має мало природних шкідників і вимагає менше догляду. Крім того, не існує генетично модифікованої гречки, поки що. Гречка чуйна на добрива, але не накопичує в зерні, ні радіоактивних елементів, ні важких металів. До того ж, це медоносна рослина, бджоли дуже чутливі до отрутохімікатів і не полетять на оброблене поле.
Click to order
ВАШ ЗАКАЗ
Total: 
Имя
Телефон
Желаемая дата доставки
Адрес доставки
Укажите адрес, куда необходимо доставить Ваш заказ
Комментарий
Благодарим за Ваш заказ! Если у Вас остались вопросы, обращайтесь по телефону: (068) 118 81 31 (telegram, viber)
Made on
Tilda